S 10 klientskými rodinami jsme od 20. – 22. 10. prožili velmi příjemný odpočinkový víkend v hotelu Panorama v Blansku. Všechny rodiny si užili, jak program pro jejich děti (canisterapii, plavání), tak večerní wellness pobyt pro sebe, kdy si mohli odpočinout a načerpat nové síly. Jsme velmi rádi za možnost pořádání tohoto kurzu. Děkujeme nadaci ČEZ, díky které se mohl kurz konat. Zde připojujeme krátké poděkování jedné z našich maminek, která se pobytu účastnila:

„Paní Slámová,

moc bych chtěla vám a vašim kolegyním poděkovat za úžasný víkend, který jsme s vámi strávili v Blansku. Nejenže byl pobyt přínosný pro oba kluky, ale já jsem si ho opravdu užila. Odjížděla jsem trochu s obavami, jak to sama s kluky zvládnu, ale vy všechny jsme mi neskutečně pomohly. Kluci jsou na mě hodně fixovaní. Je to logické, trávíme spolu téměř 100% času. Ale s vámi se vůbec nebáli a nechali mě odejít na hodinu do bazénu nebo si udělat keramického andělíčka. To bylo pro mě před odjezdem úplně nemyslitelné.

Všechny vás moc obdivuju, jak zvládáte komunikaci a péči o tak malé děti, které někdy ani moc neznáte. Sama mám 4 děti a vím, že každé dítě je jiné a je leckdy velice těžké si k němu najít cestu. Některé děti mají navíc život komplikovaný nějakým handicapem nebo zdravotním problémem, o to je to složitější. A vy to prostě umíte, jako by to bylo tak jednoduché.

Byla jsem moc ráda, že jsem poznala i některé další klientské rodiny, které máte s ranou péči na starost. Všichni rodiče jsou úžasní, jak dokážou zvládat někdy i hodně komplikovanou péči o svoje děti. Sama z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že péče o dítě se zdravotními komplikacemi není vůbec jednoduchá. Ani fyzicky, ani psychicky a leckdy ani finančně. Ale všichni rodiče, které jsem o víkendu poznala, byli skvělí a ráda je zase někdy uvidím.

Ještě jednou díky.“

DSCN4887 (1024x767)