• Pobočka Ostrava
Společnost pro ranou péči, pobočka Ostrava, poskytuje odborné služby, podporu a pomoc rodinám, ve kterých se narodilo dítě s postižením.

Co je u nás nového?

Díky do UPS

Za podporu v rámci veřejné sbírky posíláme poděkování také do společnosti UPS. Výtěžek z pokladničky, která zde byla v prosinci umístěna, činil 485 korun. Díky za podporu rané péče!!!

Děkujeme restauraci U Máně

Už potřetí podpořila ranou péči v rámci veřejné sbírky i restaurace U Máně v Řepištích. Na podporu služby rané péče pro rodiny dětí s postižením zraku a s kombinovaným postižením přispěli tentokrát částkou 2 386 korun. Velký dík všem hostům i personálu U Máně!!!

V bistru EatMeat podporují ranou péči

Do Mikulášské sbírky pro ranou péči se už tradičně zapojuje ostravské bistro EatMeat. Během prosince vybrali na podporu rané péče pro rodiny s dětmi se zrakovým a kombinovaným postižením celkem 3 129 korun. Díky moc za jejich stálou podporu i všem, kdo v EatMeat na podporu rané péče přispěli!!!

Děkujeme společnosti Stoklasa

Umístěním pokladničky v prostorách prodejny v Nové Karolině nás podpořila také společnost Stoklasa. Na podporu rané péče pro rodiny dětí s postižením zraku a s kombinovaným postižením se zde podařilo vybrat částku 3 890 korun. Díky moc za tuto pomoc!!!

Poděkování do Mateřské školy v Kozmicích

Byli jsme rozpečeťovat pokladničky veřejné sbírky a máme skvělé zprávy: velké poděkování posíláme všem dětem, paním učitelkám i rodičům do Mateřské školy v Kozmicích. Během benefiční předvánoční akce zde na podporu rané péče pro rodiny dětí s postižením zraku a se zrakovým postižením vybrali neuvěřitelných 9 900 korun. Je to pro nás velká pomoc a všem zapojeným DĚKUJEME!!!

Nový vůz pro ranou péči

Velmi nás těší, že vám můžeme představit naši novou krasavici Škodu Fabia Combi, která bude poradkyně ostravského centra rané péče den co den vozit do rodin vychovávajících dítě se zrakovým nebo kombinovaným postižením a bude brázdit silnice celého Moravskoslezského kraje, v němž působíme. Nový vůz pro terénní službu rané péče jsme mohli pořídit díky podpoře Moravskoslezský […]

Koncert PRO RADOST Jiřího Krhuta se vyvedl

Muzikant a bavič Jiří Krhut se rozhodl uspořádat několik koncertů „PRO RADOST“ a věnovat je organizacím, které pomáhají. Moc nás těší, že jednou mohla být i raná péče. V pondělí na Tři krále jsme se tak s našimi klientskými rodiči a přáteli rané péče sešli v našem centru a parádně si užili koncert plný vtipných a veselých písniček, […]

Videogalerie

Příběhy rodičů

  • Mareček
    Marečkův příběh Jmenuji se Marek a je mi 6 let. Když jsem se narodil, maminka, sestřička a tehdy i tatínek byli moc šťastní. Jak jsem rostl, začal jsem se od svých vrstevníků pomalinku odlišovat. Zatímco oni si sedali, lezli po čtyřech a zkoušeli vstávat, já jsem do 11 měsíců válel sudy. Paní doktorka utěšovala maminku, […]
            Všechny příběhy
?
?
?
?