MPSV

Projekt podporuje poskytování rané péče rodinám s dětmi se zrakovým a kombinovaným postižením na území celého Jihočeského kraje a v Kraji Vysočina v okresech Pelhřimov a Havlíčkův Brod.

Poskytnuta dotace ve výši 1 497 000,-Kč.

logoMPSV-m-sm

 

„Spolu doma i v komunitě“

Cílem projektu je podpora rodin dětí se zrakovým a kombinovaným postižením v raném věku, pečujících o děti v přirozeném prostředí domova, prevence umisťování těchto dětí do ústavních zařízení a prevence sociálního vyčlěňování rodin z jejich komunity; zvýšení inofrmovanosti lékařů.

Tento projekt bude realizován v období leden 2010 – prosinec 2012. Velké díky patří Nadaci SIRIUS, která tento projekt podpořila částkou 1 042 970,- Kč.

logo_modre_rgb

 

„Znám a umím“

Od ledna do prosince 2012 pokračuje v českobudějovickém středisku rané péče projekt s názvem „Znám a umí“, který je realizován s finanční podporou Nadčního fondu Českého rozhlasu ze sbírky Světluška.

Díky finanční částce 395 820,- Kč můžeme pokračovat v programu stimulace zraku, tj. poskytnout rodičům dětí se zrakovým postižením v raném věku potřebné informace a dovednosti k tomu, aby mohli rozvíjet zrakové schopnosti svých dětí v jejich přirozeném prostředí. Zajistíme program stimulace zraku jako součást služby rané péče v Jihočeském kraji a Kraji Vysočina (Pelhřimov, Havlíčkův Brod). Projekt nám umožní přijmout všechny nové zájemce o program stimulace zraku, poskytnout jim terénní konultace v potřebné frekvenci a rozšířit nabídku ambulantních služeb. 

 

Děkujeme všem dárcům Nadačního fondu Českého rozhlasu, sbírce Světluška.

svetluska

 

Nadace Leontinka

Nadace Leontinka poskytla nadační příspěvek formou dlouhodobého zapůjčení automobilu Škoda Fabia Combi.

Zapůjčení vozu umožní vykonávat terénní služby na územíJihočeského kraje a Kraje Vysočina.

Děkujeme!

leontinka

 

Kraj Vysočina

Projekt podporuje poskytování rané péče rodinám dětí se zrakovýma kombinovaným postižením v Kraji Vysočina v okresech Pelhřimov a Havlíčkův Brod. 

Za poskytnutí dotace ve výši 255 800,- Kč děkujeme!

thumb.logo_kraj_vysocina

 

Tablet pro Románka

Děkujeme Nadaci rozvoje občanské společnosti, sbírce Pomozte dětem! za poskytnutí nadačního příspěvku, ze kterého byl zakoupen Tablet pro Románka.

Děkujeme!

thumb.nove logo nros