Registrace na závody RunCzech běžecké ligy 2017

 

Společnost pro ranou péči

Společnost pro ranou péči je organizace, která pomáhá rodinám, které vychovávají dítě s postižením v raném věku, tj. od narození do sedmi let. Sociální služba raná péče je zaměřena na celou rodinu, poskytuje tedy poradenství a podporu rodičům a zároveň podporu vývoje dítěte. Cílem je, aby rodiče vychovávali dítě doma a neumisťovali ho do ústavního zařízení. Raná péče je služba terénní, sociální pracovníci pracují s rodinou v přirozeném prostředí dítěte. Služba je pro rodiny bezplatná.

Spolupráce s RunCzech se stává tradicí. 

Zakoupením startovního čísla na vybrané závody RunCzech běžecké ligy přes naši společnost (Středisko rané péče SPRP, pobočka Olomouc) závodníci podpoří klientské rodiny rané péče. Můžeme tak například nakoupit kvalitní kompenzační pomůcky, které zapůjčujeme rodinám nebo s nimi pracují poradkyně při pravidelných konzultacích v rodinách. Další variantou, kde peníze pomáhají, je nabídka akcí pořádaných pro rodiny, kde si můžeme dovolit kvalitnější program i finančně ulevit zúčastněným rodinám.

Díky PIM Charitativnímu projektu, jemuž dává RunCzech prostor v rámci běžecké ligy, je nám umožněn nákup registrací s možností prodeje závodníkům, kteří mají zájem sportovat i přispět na dobrou věc.

Této události se také aktivně účastní mimo jiné pracovníci a příznivci Střediska rané péče SPRP, pobočka Olomouc, Regionálního centra pro podporu a provázení rodin se zrakovým a kombinovaným postižením. Na startu závodu můžeme každoročně po celé republice zaznamenat ve střediskových dresech hned několik reprezentantů jednotlivců i běžců štafet.

Těšíme se na další společné sportovní zážitky!

NAŠI HRDINOVÉ

Pan OG o olomouckém závodě: „Děkuji za možnost závodit v dresu SPRP. Atmosféra byla tradičně skvělá. To, že jsem mohl na trati zahlédnout spoluzávodníky ve stejných barvách, bylo ještě více povzbuzující. V cíli mě nejvíc potěšilo, že si závod užila a úspěšně dokončila i moje sestra, která běžela poprvé, a také to, že se mi přes bežecky nepříznivou teplotu vzduchu podařilo zlepšit čas proti loňsku o více než 7 minut.“

Pan JZ o olomouckém závodě: „Běželo se mi skvěle, fanoušci Vás ženou vpřed. Letos byli úplně po celé trati. Užil jsem si to!“

Paní KM o pražském závodě: „Účastníků bylo až příliš, takže se nedalo běžet tak, jak bych si představovala a navíc trasa byla z velké části po kostkách, což taky není úplně ideální. Čas jsem mela 1:55, ale vím, že to jde i líp 🙂 Nejlepší pocity se dostavují až po doběhnutí, kdy si člověk uvědomí, že to má za sebou a opravdu to uběhl. Cestou jsem běžela i kolem těch, kterým se udělalo špatně a byli v péči ošetřovatelů, sanitka na cestě..nic moc pěkného na pohled. Ale ve finále musím říct, že jsem se velice ráda zúčastnila, takže tímto i já děkuji vám za tu možnost.“

Pan JČ o pražském závodě: „Bylo to opravdu parádní a zrychloval jsem od začátku do konce! Počasí vyšlo a mě hřálo u srdce hned dvakrát. Jednou z krásného zážitku podpořeného osobním rekordem a podruhé proto, že jsem vás mohl takto podpořit.“

… nezbývá nám než poděkovat našim hrdinům, kteří startovali díky registracím zakoupeným prostřednictvím naší organizace na Pražském dílu běžeckého seriálu RunCzech 1.4.2017 a na Olomouckém půlmaratonu 24.6.2017. Děkujeme také za možnost zveřejnění jejich slov a upřímných pocitů po závodě…

Prazsky pulmaraton 1.4.2017 Čížek Mojdlová2 IMG-20170624-WA0002

www.runczech.com

thumb-1602_charitybanner_745x100_headbanner

runczech_registration_mark_cmyk

ENGLISH:

The RunCzech running league 2017 registration

 

Early intervention center for children with visual and multiple impairment of Association for Early Intervention, Olomouc

The Association for Early Intervention provides services for families raising children with disabilities at early years, i.e. from birth to 7 years of age. The services are focused on supporting the whole family by providing advice to parents as well as supporting the child’s development.
The main aim of Association for Early Intervention is to educate child at his/her natural environment and prevent institutionalization.  The service is provided free of charge for the client families.

How to get start number?

Contact us at our e-mail olomouc@ranapece.cz. Remember to include your name, surname and the type of race, you would like to participate in.

You will receive detail information and instructions about the payment shortly. Our account number is: 127517146/0300. Start number is automaticaly reserved  for 5 days, during which we are waiting for the payment to proceed. Please follow the paynment instructions in the e-mail. When proceeding the payment, fill in your surname as a „message for recipient“.

Once we receive your payment, we will send you e-mail with your registration code and other instructions for you to successfully register for the race.

Cooperation with RunCzech is becoming a tradition

By purchasing start number on selected races of RunCzech Running League through Early intervention center Olomouc you have the opportunity to support  families using early intervention services. Thanks to your contribution we are able to improve our services, for example, by buying quality compensation aids that we lend to the families, or by organising educational events for the clients.

Thanks to charitable PIM project in cooperation with RunCzech through Running League we are able to purchase registrations  we later sell to runners who are interested in both sports and contributing to a good cause.

This event is also actively attended by employees and other supporters of Center for Early intervention Olomouc. We can annually see several individuals and relay runners in red dresses of Association for Early Intervention.

We look forward to taking part in this sport experience!

 www.runczech.com