Závody RunCzech

runczech_registration_mark_cmyk

Společnost pro ranou péči

Společnost pro ranou péči je organizace, která pomáhá rodinám, které vychovávají dítě s postižením v raném věku, tj. od narození do sedmi let. Sociální služba raná péče je zaměřena na celou rodinu, poskytuje tedy poradenství a podporu rodičům a zároveň podporu vývoje dítěte. Cílem je, aby rodiče vychovávali dítě doma a neumisťovali ho do ústavního zařízení. Raná péče je služba terénní, sociální pracovníci pracují s rodinou v přirozeném prostředí dítěte. Služba je pro rodiny bezplatná. 

 

Spolupráce s RunCzech se stává tradicí. 

Zakoupením startovního čísla na vybrané závody RunCzech běžecké ligy přes naši společnost (Středisko rané péče SPRP Olomouc) mohou závodníci finančně podpořit klientské rodiny rané péče. Díky PIM Charitativnímu projektu, jemuž dává RunCzech prostor v rámci běžecké ligy, je nám umožněn nákup registrací s možností prodeje závodníkům, kteří mají zájem sportovat i přispět na dobrou věc.

Této události se také aktivně účastní mimo jiné pracovníci a příznivci Střediska rané péče SPRP Olomouc, Regionálního centra pro podporu a provázení rodin se zrakovým a kombinovaným postižením. Na startu závodu můžeme každoročně po celé republice zaznamenat ve střediskových dresech hned několik reprezentantů jednotlivců i běžců štafet.

Těšíme se na další společné sportovní zážitky!

www.runczech.com