Díky podpoře Moravskoslezského kraje, projektu „Podporujeme hrdinství, které není vidět“, jsme mohli opět zorganizovat víkendový pobyt pro rodiny pečující o dítě s postižením zraku.

První zářijový víkend tak mohlo osm našich klientských rodin vyjet do Horní Lomné a v krásném prostředí Beskyd načerpat síly, inspiraci, navázat nová přátelství a odpočinout si od každodenních starostí. Poradkyně rané péče připravily zajímavý program pro děti i dospělé, díky hezkému počasí se mnoho aktivit konalo venku, proběhla i společná cesta za pokladem. Programem rodiny provázela psycholožka Barbora Knápková, rodinám byla k dispozici i pro individuální konzultace. Nechyběla možnost zajít si na masáž. Děti byly nadšené také z bazénu v hotelu Excelsior, kde byly rodiny ubytovány, sourozenci si společně zahráli bowling

Pobyt se mohl uskutečnit s podporou projektu Podporujeme hrdinství, které není vidět III,  který je spolufinancován Evropskou unií, a velmi nás těší, že Moravskoslezský kraj v rámci tohoto projektu podporuje pečující osoby.