Týden rané péče je celorepubliková osvětová kampaň, cílem které je oslovit širší laickou i odbornou veřejnost a zvýšit povědomí o službě rané péče a možnostech její pomoci. Každoročně se do ní zapojují poskytovatelé sociální služby rané péče po celé České republice.

Společnost pro ranou péči během Týdne rané péče 2019 pořáda mimo jiné tyto akce, na které zve všechny své příznivce:

6. 11. můžete navštívit naše středisko ve Dni otevřených dveří a zeptat se na všechno, co vás zajímá k poskytování služby nebo fungování střediska.

8. 11. proběhne v holešovickém Vnitroblocku vernisáž výstavy „Každé dítě je úžasné“ s fotografiemi a příběhy našich rodin, na programu je také křest knihy Černobílé pohádky a to vše za doprovodu skupiny Czardashians, ve které hraje dnes už dospělý bývalý klient rané péče.

 Rádi Vás uvidíme!

 

Během Týdne rané péče od 5. – 7. 11. nám můžete přispět, aniž by vás to cokoli stálo!

 

Přispějte nám, aniž by vás to cokoliv stálo. 


Stáhněte si Pomocníka do vašeho prohlížeče (Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera) a my za to dostaneme od GIVTu 50 korun. 
😍  Akce platí od 5. – 7.11. 2019


Pomocníka si přidejte tady  
 http://bit.ly/50kč-pro-Ranou-péči

 

S givtím Pomocníkem můžete nakupovat přes internet jak jste zvyklí, ale část peněz z vaší objednávky půjde na dobrou věc pro naši organizaci. Důležité je, že při tom neplatíte nic navíc a Pomocník vás vždy upozorní na možnost přispět tam, kde je to možné. 
Děkujeme, za všechny stažené Pomocníky a sdílení tohoto příspěvku mezi vaše blízké, vážíme si toho 💙

Akce Pomocník 5.-7.11.