Kromě peněžní podpory můžete naše středisko podpořit například i svou pomocí nebo nefinančními dary

 

 

 • Staňte se našim FANOUŠKEM, sdílejte naše příspěvky na sociálních sítích, šiřte informace o službě raná péče, pomůžete tak zajistit, aby se odborná pomoc dostala k rodinám, které by ji mohly potřebovat.

   

  kasička mnich

 • Věnujte nám Váš čas a dovednosti. Umíte opravit drobnou elektroniku, hračky, pomůcky? Nebo umíte dobře šít, ovládáte práci s počítačem a jiné věci? Svým DOBROVOLNICTVÍM nám ulehčíte provoz služby raná péče. Ozvěte se nám, určitě najdeme smysluplnou činnost právě pro Vás.

 

 • Přichází k Vám lidé, máte obchod či provozovnu? Umístěte u Vás naši KASIČKU na celoroční charitativní sbírku. Umožněte pomáhat i lidem ve Vašem okolí. U kasičky budou letáky s informacemi. Díky Vám se o možnostech podpory dozví ti, kteří by mohli pomoc potřebovat.

 

DSC_0061

 • Můžeme být prospěšní my Vám? Ano. Rádi zorganizujeme pro Vaše zákazníky, kolegy, návštěvníky a jejich děti PROGRAM na téma Jaké je to nevidět, kde si budou moci vyzkoušet mnoho aktivit zážitkovou formou. Pomůžete šířit informace o rané péče a získat finanční prostředky díky dobrovolným příspěvkům účastníků.

 

 • Prodáváte produkty? Máte kavárnu, restauraci, prodejnu květin? Podpořte nás malou ČÁSTKOU Z PRODEJE vybraného produktu, kávy, květiny, trička… Vaši akci intenzívně zpromujeme na všech našich komunikačních kanálech.

 

 • Rádi byste pomohli MATERIÁLNĚ? Vedle běžných kancelářských potřeb nám pomůžete i darováním látek a šicích potřebDSC_0303 z nichž vyrábíme speciální pomůcky, zakoupením hraček pro stimulaci vývoje dětí s postižením a dalších věcí. Aktuálně Vám rádi sdělíme, co je momentálně potřeba.

 

 • Velkým finančním nákladem pro nás jsou výdaje na provoz služebních aut, kterými poradkyně dojíždějí do rodin. Bez nich bychom nebyli schopni poskytovat službu v domácím prostředí dětí s postižením. FINANČNÍ PROSTŘEDKY NA POHONNÉ HMOTY, nebo zajištění kontrol a oprav našich dvou automobilů, nebo slev na tyto služby, umožní dostat pomoc tam kam patří – do rodin. Rádi a s hrdostí budeme vozit Vaše logo na našich automobilech.

 

 • AKTIVIZUJTE Vaše okolí! Uspořádejte na Vašem pracovišti sbírku na pomoc rané péči, ať již finanční či sbírku hraček. Napečte pro kolegy či přátelé cukrovinky, koláče a jejich výtěžek věnujte rodinám dětí s postižením.