< zpět

11. kolo "Vy rozhodujete, my pomáháme"

Máme radost, protože náš projekt „Lepší start do života pro děti s postižením zraku“ postoupil do finále na pobočkách v Příbrami, Brandýse n. Labem, Praze – Skalce a Praze - Edenu.

Projekt: "Vítek je extrémně předčasně narozené miminko, které po obtížném porodu prodělalo několik operací, infekci a následkem toho bylo dýchání pomocí plicní ventilace. Péče o něj je velmi náročná i z toho důvodu, že má o rok staršího sourozence rovněž se zdravotními komplikacemi. Díky spolupráci maminky s ranou péčí se podařil přechod Vítka do domácí péče. Maminka je navázána na další odborníky a na péči o syny tak není sama. Zásadní u této rodiny byla včasnost."

Pomozte nám dostat službu i k dalším rodinám VČAS! Děkujeme.

Děkujeme předem zákazníkům Tesco za jejich hlasování pro podporu dětí s postižením zraku - od 11.7. do 7.8. 2022. Děkujeme společnosti Tesco Česko a NROS - Nadace rozvoje občanské společnosti za možnost se programu opět účastnit.

Podporujte 882 dětí s postižením. Natálka, Stellinka, Eliášek, Anetka, Hanička, Vilík a ti ostatní vás potřebují.

Chci podpořit
Rychlý kontakt

+420 774 334 114
Potřebujete poradit, nemůžete něco najít, zavolejte.

heartmapmagnifiercrosschevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram