< zpět
Animoterapie U tří koníků zanechala stopu 🐾

V neděli 21.září jsme si užili krásné dopoledne na setkání rodin s tématem Animoterapie
Osm rodin společně strávilo smíchuplný den radosti ze zvířátek a společných zážitků.
Děti si pohladily morčata, králíky, kozy i kočky, projely se na konících a dokonce zkusily dojit! 🐐🐰 Nechybělo ani povídání při posezení u opékání buřtů. Děkujeme farmě U tří koníků za skvělé zázemí a těšíme se na další akci na jaře!🌷