Vedení firmy Edwards Lutín uspořádalo pro své zaměstnance „zmrzlinové odpoledne“ a my jsme opět měli tu čest být jeho součástí. Akce byla spojena s finanční sbírkou v náš prospěch, a také jsme měli možnost prezentovat naší práci. Využili jsme krásného letního počasí a venkovních prostor, kde bylo možné ukázat úskalí orientace v prostoru se simulací různých zrakových vad.

Strávili jsme velmi příjemné odpoledne ve společnosti milých lidí, a navíc jsme si odvezli kasičku napěchovanou bankovkami.  Zaměstnanci firmy Edwards nám darovali 15 tisíc korun a vedení společnosti se rozhodlo, že vybranou částku vynásobí dvěma. „Wow!“

Díky tomuto štědrému daru bude možné zajistit aktivity v rámci víkendové pobytu pro klientské rodiny, na který se chystáme letos na podzim. Budeme moci nabídnout muzikoterapii, služby maséra a fyzioterapeuta.  Námi pořádané víkendové pobyty dávají rodinám příležitost k aktivnímu odpočinku a relaxaci a načerpání zkušeností a sil pro každodenní náročnou péči o děti s postižením.

Děkujeme zaměstnancům a vedení firmy Edwards za dlouhodobou podporu a finanční pomoc, která je pro nás a zejména pro naše klientské rodiny neocenitelná a velmi si ji vážíme.

Děkujeme!