Náš tým

Praha

PhDr. Jitka Barlová, Ph.D.

Statutární zástupce
reditelka.praha@ranapece.cz
+420777234036

Jitka vystudovala speciální pedagogiku na Karlově univerzitě v Praze. Doktorská studia dělala se zaměřením na problematiku rané péče.

Profesně se věnovala především dětem s kombinovaným postižením a s diagnózou dětská mozková obrna. Dlouhodobě pracovala v zahraničí jako poradce rané péče a posléze jako ředitelka Institutu rané péče a speciální pedagogiky v Grazu.

Jejím motem je: „K cíli vede vždy cesta, třebaže některá oklikou“.

více

Bc. Jana Plecová

Metodik, poradkyně rané péče
jana.plecova@ranapece.cz
+420776158935

Jana již během studia na střední zdravotnické škole pracovala s dětmi se zdravotním a mentálním postižením. Následně vystudovala sociální pedagogiku na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.

Po vysoké škole začala pracovat jako zdravotní sestra v nemocnici. Po nějakém čase se však rozhodla vrátit do oblasti sociálních služeb a pomoci dětem se znevýhodněním a jejich rodinám.

V rané péči může uplatnit veškeré poznatky, které získala nejen díky svému studiu, ale i pracovním zkušenostem ve zdravotnictví.

více

Mgr. Jitka Holubová, Dis.

Instruktor stimulace zraku, poradkyně rané péče
jitka.holubova@ranapece.cz
+420773071083

Jitka vystudovala fyzioterapii na Vyšší odborné škole v Praze. Již tam se zajímala o oblast práce s lidmi se zdravotním znevýhodněním.

Následně vystudovala obor Tělesná a pracovní výchova zdravotně postižených na FTVS, UK. V rané péči se zaměřuje mimo jiné na oblast psychomotorického vývoje dětí a téma sportu bez bariér.

více

Mgr. Iveta Hofová

Poradkyně rané péče
iveta.hofova@ranapece.cz
+420778413966

Iveta vystudovala pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a dále si rozšířila vzdělání sociálního pracovníka. Své předešlé zkušenosti získala aktivizační prací se seniory.

Dále v Centru provázení, kde pracovala jako krizový intervent pro rodiny s dětmi se vzácnými onemocněními.

A proto se i v rané péči věnuje podpoře rodinám s dětmi s nejasnou prognózou či závažnou diagnózou.

více

Mgr. Tereza Máčalová

Poradkyně rané péče
tereza.macalova@ranapece.cz
771252481

Tereza vystudovala obor Sociální pedagogika na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně a dále si rozšířila vzdělání o specializaci výchovného poradenství na Univerzitě Palackého v Olomouci.

V rámci školních praxí si měla možnost vyzkoušet práci v mnoha zařízeních, kde získala vhled a zkušenosti do svého profesního života. Mimo jiné měla možnost pracovat v Denním stacionáři, kde se starala o dospělé osoby s různým zdravotním i mentálním postižením.

Od počátku studia věděla, že chce pracovat s dětmi. Během magisterského studia se proto více zaměřila na práci s ohroženými dětmi a rodinami v jejich přirozeném prostředí. Důležitá je pro ni práce, která má smyl, proto se rozhodla začít svou cestu v rané péči, kde může uplatnit svou znalost ze sociální i pedagogické oblasti.

více

Mgr. Petra Misálová

Poradkyně rané péče
petra.misalova@ranapece.cz
777367249

Petra vystudovala speciální pedagogiku na Univerzitě Karlově. Následně pracovala jako průvodce ve speciální mateřské škole zaměřené na děti s ADHD, ale i PAS a dalšími specifiky.

Do rané péče přichází také se zkušeností práce asistenta pedagoga na gymnáziu s vícero inkludovanými žáky.

více

Mgr. Jolana Kopejsková

Poradkyně rané péče
Jolana.kopejskova@ranapece.cz
778 476 588

Jolana je původní profesí dětská zdravotní sestra. Vystudovala vysokou školu, obor speciální pedagogika. Po zkušenosti s ranou péčí co by klient, se rozhodla pro uplatnění právě v tomto oboru. V rané péči pracuje od roku 2014. Největší smysluplnost své práce nachází při přímé práci v rodinách, kterým pomáhá najít a žít novou etapu jejich života.

více

Ing. Magdalena Růžková

Fundraiserka
magdalena.ruzkova@ranapece.cz
+420777846990

Magdalena absolvovala Vysokou školu ekonomickou v Praze. Poté pracovala v nadnárodních korporacích ve financích.

Následně organizovala české a mezinárodní lékařské a vědecké konference. Poslední pracovní zastávkou bylo odd. sponzoringu v bance.

Po mateřské dovolené se 3 dětmi se její cesta protkala s ranou péčí, kde působí jako fundraiser. Pomáhá vytvářet pevné finanční zázemí pro organizaci proto,

aby se raná péče dostala ke všem rodinám, které si i přes různá zdravotní omezení svých dětí je přejí vychovávat doma.

více

Ing. Lenka Krejbichová

Finanční koordinátorka
lenka.krejbichova@ranapece.cz
777067908

Lenka vystudovala Vysokou školu ekonomickou, obor Finance. Poté pracovala v občanském sdružení Zdravotní klaun, kde zajišťovala chod organizace, včetně financí a zajištění pravidelných návštěv zdravotních klaunů u malých dětí v nemocnicích po celé ČR. Z Klaunů si odskočila na sedm let do Austrálie, kde pracovala pro telekomunikační společnost jako finanční manažer.

„Po mateřské dovolené jsem měla to štěstí, že mi byla nabídnuta pozice finanční koordinátorky ve Společnosti pro ranou péči. S návratem do neziskového sektoru jsem neváhala ani chvíli. Není to jen práce, která dává smysl, ale pocit, že někomu můžu pomoci, je pro mě pohlazením.“

více

Ing. Darina Dostálová

Koordinátorka
centrum@ranapece.cz
777235630

Darina vystudovala Vysokou školu ekonomickou a poté si odskočila na tři roky do Austrálie poznat svět a naučit se pořádně anglicky. Čísla ovšem nejsou její doménou a tak se věnovala dlouhou dobu personalistice a vyhledávání vhodných kandidátů z oblasti financí. Po delší době začala hledat pracovní uplatnění, které ji dává větší smysl. Pozice koordinátorky nabízí různorodost, kreativitu a komunikaci s lidmi, vše co ji baví a naplňuje. Další velkým plusovým bodem pro ni je smysluplnost a zaměření rané péče.

více

Mgr. Petra Štaffová

Vedoucí pobočky, metodička - toho času na mateřské dovolené
vedouci.praha@ranapece.cz
+420770146092

Petra vystudovala obor Sociální práce a politika na Univerzitě Karlově a o ranou péči se začala zajímat již při psaní bakalářské práce,

díky které se stala ve Společnosti pro ranou péči nejprve dobrovolnicí a posléze i poradkyní rané péče, kterou vykonávala poslední čtyři roky.

Aktuálně vede tým poradkyň a zaměřuje se na rozvoj pobočky. Nyní čerpá mateřskou dovolenou.

více
Darujeme Pobočka

Výše daru

Kontakty

Služby rané péče poskytované na území hl. m. Prahy a Středočeského kraje

Adresa sídla společnosti:
Klimentská 2, 110 00 Praha 1

Adresa pracoviště – pro klienty:
Křižíkova 46, 186 00 Praha 8

Adresa pracoviště – kancelář:
Křižíkova 50, 186 00 Praha 8

statutární zástupce a ředitelka:
PhDr. Jitka Barlová, Ph.D.
+420 777 234 036

IČO: 67 36 36 10
Číslo účtu: 126 905 243 /0300
ID datové schránky: yuhiszr

Úřední hodiny:
ÚT 9–12 hod.

Hlavní partneři pobočky

Podporujte 882 dětí s postižením. Natálka, Stellinka, Eliášek, Anetka, Hanička, Vilík a ti ostatní vás potřebují.

Chci podpořit
Rychlý kontakt

+420 774 334 114
Potřebujete poradit, nemůžete něco najít, zavolejte.

heartenvelopephonemap-markermapsmartphonelinkmagnifiercrosschevron-downarrow-down-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram